Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Автобус СУМИ – ВАРШАВА. Ціна, розклад, продаж квитків.

Автобус СУМИ – ВАРШАВА. Ціна, розклад, продаж квитків.

Автобус Суми – Варшава. Продаж квитків

Автобус Суми – ВаршаваПрямі рейси до Польщі без пересадок, щоденно, швидко та надійно!

Цим автобусом ви можете також їхати Київ – Варшава. Виїжджаємо кожного дня, з центрального вокзалу м. Суми до автовокзала у м. Варшава! На нашому сайті ви можете забронювати квитки Суми – Варшава та на зворотній рейс Варшава – Суми.

Регулярний маршрут: Суми – Варшава з «Pan-Bus»

Оберіть «Pan-Bus» та насолоджуйтеся досвідом пасажирських перевезень, що враховують ваш комфорт і безпеку. З нами кожна поїздка – це відкриття нових можливостей та якісний сервіс. 🚌 Ми знаємо, наскільки важливий є час. Наші прямі рейси з Сум до Варшави дозволяють вам зручно та швидко дістатися до вашого пункту призначення, без зайвих зупинок та пересадок.

Варшава – це багатофасетне місто зі своєю історією та культурою. Завітайте до культурних закладів, насолоджуйтесь архітектурою та смачними стравами, знаходячись зручно та доступно з «Pan-Bus». Бронюйте квиток до Варшави онлайн 🎫 без зусиль та стресу. Наші доступні тарифи роблять вашу подорож ще привабливішою, дозволяючи економити та отримувати великий комфорт. З перевізником «Pan-Bus» ви отримуєте не просто перевезення – це весь комплекс послуг, який робить вашу поїздку відмінною. Наші комфортабельні автобуси, досвідчені водії та велика увага до деталей – це ваш успішний вибір!

Обирайте «Pan-Bus» та зробіть свою поїздку із Сум до Варшави комфортною! 🌟 Доступні квитки на рейс Суми – Варшава з надійним перевізником «Pan Bus»! Бронюйте квитки онлайн!

Цим рейсом ви можете також їхати Київ – Варшава, Житомир – Варшава, Рівне – Варшава, Луцьк – Варшава.

Розклад руху

  • Відправлення з Сум: щоденно о 7-55
  • Місце відправлення: м. Суми, Автостанція, вул. Степана Бандери, 40
  • Прибуття в Варшаву: наступного дня о 05-10

Маршрут СУМИ ВАРШАВА проходить через міста

  • Суми (7:55) – Ромни (9:25) – Лохвиця (10:10) – Пирятин (11:30) – Бориспіль (12:35) – Київ (13:40) – Житомир (15:40) – Рівне (18:10) – Луцьк (20:45) – Ковель (20:50) – Люблін (03:05) – Варшава (05:10) – Аеропорт Фредеріка Шопена (06:30).

В кожному нашому автобусі є все необхідне для комфортної поїздки:

  • Безкоштовний WI-Fi
  • Можливість заряду мобільних гаджетів
  • Кондиціонер
  • Туалет
  • Безкоштовна вода
Зворотній дзвінок