Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Автобус СУМИ – ВРОЦЛАВ. Купити квитки недорого.

Автобус СУМИ – ВРОЦЛАВ. Купити квитки недорого.

Автобус Суми – Вроцлав. Замовлення квитків

Автобус Суми – Вроцлав

Подорожуйте комфортно та безпечно: представляємо щоденний автобусний маршрут Суми – Вроцлав. Чи плануєте поїздку до Польщі? Шукаєте зручний, доступний і безпечний спосіб дістатися до Вроцлава? Автобусний маршрут Суми – Вроцлав від перевізника «PAN-BUS» – це ідеальне рішення для вас!

Ми пропонуємо сучасні автобуси, оснащені всім необхідним для комфортної поїздки: зручні сидіння з відкидними спинками, кондиціонери, Wi-Fi, розетки для заряджання ваших пристроїв. Ми дбаємо про безпеку наших пасажирів. Усі водії мають великий досвід роботи та проходять регулярні перевірки. Автобуси оснащені ременями безпеки, системами відеоспостереження та GPS-навігацією.

Автобусні квитки в Польщу – це найдоступніший варіант порівняно з авіаперельотом або поїздкою поїздом. Ми пропонуємо багато різних маршрутів, щоб ви могли вибрати найбільш зручний для вас час відправлення. Вам не потрібно ніде пересідати. Ви можете дістатися до Вроцлава без пересадок.

Доступні ціни на квитки: Ми пропонуємо замовити квитки на автобус Суми Вроцлав за найвигіднішими цінами. Забронюйте квитки онлайн вже сьогодні! Ви можете забронювати квитки Суми Вроцлав на нашому сайті або за телефоном. Ми пропонуємо різні способи оплати, щоб зробити покупку квитків максимально зручним для вас. Подорожуйте з нами та насолоджуйтесь комфортною та безпечною поїздкою!

Цим рейсом ви можете також їхати Київ – Вроцлав, Житомир – Вроцлав, Рівне – Вроцлав, Львів – Вроцлав.

Розклад руху

  • Суми 8:00 – Вроцлав 14:30 (щодня)
  • Суми 15:00 – Вроцлав 19:20 (кожної п’ятниці)
  • Вроцлав 9:00 – Суми 13:50 (кожної неділі)

Маршрут проходить через міста

Суми – Пирятин – Київ – Житомир – Рівне – Львів – Вроцлав

В кожному нашому автобусі є все необхідне для комфортної поїздки:

  • Безкоштовний WI-Fi
  • Можливість заряду мобільних гаджетів
  • Кондиціонер
  • Туалет
  • Безкоштовна вода
Зворотній дзвінок