Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Поради для комфортної поїздки автобусом

Поради для комфортної поїздки автобусом

Поради для комфортної поїздки автобусомВажливо розуміти, що кожне місце в автобусі однаково комфортне. Якщо говорити про комфорт та безпеку, то найкращими є ті, що знаходяться в середній частині. Якщо вірити статистиці, саме місця в середній частині будуть найбільш комфортними і безпечними, незалежно від місця удару транспортного засобу. Щодо рівня комфорту, то розглянемо окремо різні місця:

Вікно чи прохід. Більшість воліє сідати саме біля вікна, щоб милуватися краєвидами. Також про скло можна спертися і комфортно поспати. Але вибираючи місце біля проходу, у вас буде значно більше простору для ніг. Це особливо актуально, якщо у вас зростання вище середнього.

Спереду чи ззаду. Вибираючи задні сидіння, необхідно враховувати, що там немає можливості відкинути спинку і такі місця не підходять людям, яких хитає в дорозі. А якщо сісти спереду, то в дорозі доведеться постійно мружитися від фар зустрічних автомобілів, а також спостерігатимете за лініями на дорозі, що не всім комфортно.

Досить зручним рішенням для поїздки будуть беруші та маска для сну. Це справді досвідчені мандрівники, які передбачають абсолютно все. Вночі в автобусі виспатися досить складно, а якщо ці недорогі пристрої будуть у вас, тоді ви дійсно зможете насолодитися комфортом при подорожі.

Комфортній поїздці сприятиме також надувний бублик, який підтримує шию та голову в оптимальному положенні. Не варто намагатися замінити спеціальний аксесуар сумною або зім’ятою курткою – це не зможе гарантувати такий рівень комфорту. Також візьміть із собою легкий плед або куртку великого розміру, яку можете накинути на себе під час сну.

Неможливо забезпечити собі належний рівень комфорту, якщо у вас не буде води. Завжди беріть із собою в автобус пляшку води, навіть якщо вона там має бути, все одно беріть особисту – спрага втомлює під час поїздки.

Обирайте надійну компанію «PAN-BUS» і кожна Ваша поїздка до Польщі або Чехії стане максимально комфортною!

Зворотній дзвінок