Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Цікаві факти про автобуси

Цікаві факти про автобуси

Цікаві факти про автобуси

Людина завжди прагне найвищого успіху. Ми шукаємо чудову міру для всього, що нас оточує, що ми чи інші створюють. Саме так народжуються рекорди, які людство ретельно реєструє. Не уникнули цієї долі й автобуси. Є чимало рекордів із ними пов’язаних.

Найбільш місткий автобус

Цей рекорд зафіксовано у Книзі рекордів Гіннеса. Англійські студенти у кількості 412 осіб помістилися до автобуса, розрахованого на 100 осіб. Варто зазначити, що їхати для рекорду їм довелося недалеко, лише 100 м. Історія замовчує, скільки людей зважилися б продовжити шлях, якби довелося подолати більш довгий маршрут.

Найдорожчий автобус

Висока вартість – один із інструментів демонстрації власного стану. І кому це може спасти на думку? Звичайно ж, арабському шейху, для якого компанія Mercedes розробила автобус вартістю 12 млн. доларів, хоча називається також суму в 13 млн. євро. Довжина Superbus складає 15 м, у ньому є відсік для навантаження легкового автомобіля, а наявністю золотого джакузі в автобусі вже нікого не здивуєш.

Найдовший автобус

Компанія виробник BYD представила 27-метровий електричний автобус K12A. Довжина машини – 27 метрів. Автобус вміщує до 250 пасажирів, здатний розвивати швидкість до 70 км/год, а запас ходу сягає 300 км. Крім того, BYD стверджує, що її новинка заразом є першим у світі електричним автобусом, який може «плавно перемикатися між повним приводом і заднім приводом» залежно від ландшафту, що дозволяє економити енергію.

Найтриваліша поїздка

Шведська група «Stompo» здійснила світове турне завдовжки 2,5 роки. Пересувався гурт весь цей час на автобусі Volvo.

Найдовша автобусна пробка

Автобусний затор за 1,5 км утворився поблизу столиці Франції у 2003 році. Досі залишилося загадкою, чому в одній пробці через банальну ДТП зібралося цілих 160 автобусів.

Колекція автобусних квитків

Житель Тель-Авіва Яків Йосипов зібрав найбільшу у світі колекцію автобусних квитків. До колекції увійшло 150 тис квитків, які колекціонер збирав 32 роки.

Автобусний арт

Американські художники у 2000 році вирішили проявити свою творчість на автобусі Mercedes, створивши дуже неординарний епатажний транспортний засіб. Автобус був подарований маленькому американському містечку Емітівілль, влада якого вирішила, що цей автобус має побачити якнайбільше людей, і запустили автобус на міський маршрут.

Зворотній дзвінок