Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Правила перевезення багажу на міжнародному рейсі

Правила перевезення багажу на міжнародному рейсі

Перевезення багажу:
4.1. Норма провозу безкоштовного багажу та ручної поклажі встановлюється перевізником.

4.2. Безкоштовно дозволяється перевозити:

4.2.1. Ручну поклажу, з розмірами не більше ніж 45*35*20 см та вагу 5 кг яка повинна знаходитися в салоні автобуса у пасажира. Ручний багаж розташовується під ногами або на багажній полиці. Заборонено розміщувати ручний багаж в проході салону автобуса. Заборонено перевезення валіз (будь-якого розміру) в салоні автобуса.

4.2.1. Ручний багаж розмірами не більше ніж 45*35*20 см та вагою до 5 кг. Ручний багаж розташовується під ногами або на багажній полиці. Заборонено розміщувати ручну поклажу в проході салону автобуса. Заборонено перевезення валіз (будь-якого розміру) в салоні автобуса. Перевізник не відповідає за ручну поклажу.

4.2.2. Одна валіза розміром 80*50*30 см (разом з колесами, карманами та ручками), загальною вагою до 30 кг.

4.2.3. Пасажирам – дітям: дитячий візок (тільки в складеному вигляді), за відсутності іншого багажу.

4.2.4. Пасажирам – особам з інвалідністю: інвалідний візок (тільки у складеному вигляді), милиці.

4.2.5. . Перевезення туристичних рюкзаків обмежано до однієї одиниці на пассажира при відсутності іншого багажу. У випадку перевезення туристичного рюкзака, додатковий багаж до перевезення не приймається.

4.3. Багажем є речі особистого користування пасажира, упаковані в сумки й валізи. Всі інші речі, окрім дитячого візка, велосипеда та інвалідного візка вважаються вантажем. Вантаж до перевезення не приймається.

4.4. Багаж здається в багажне відділення автобуса. Пасажири допускаються в салон виключно з ручною поклажею. Дитячий та інвалідний візок допускаються до перевезення в багажному відділенні в складеному вигляді, упаковані в чохол або целофан. Велосипед та інші колісні або електричні засоби для пересування допускаються до перевезення при попередньому погодженні з перевізником в складеному і упакованому вигляд з лінійними розмірами 130*100*30 см і за окрему плату.

4.5. Перевозячи багаж в багажному відділенні автобуса, перевізник несе відповідальність тільки за наявність одиниці багажу, але не гарантує його цілісність і збереження працездатності. Право на отримання багажу має пасажир, що здав його для перевезення.

4.5.1. При пересадках пасажир несе повну відповідальність за перенесення свого багажу в автобус, в якому буде продовжувати поїздку.

4.6. Додатковий багаж у кількості однієї валізи ( розміром до 65 * 30 * 45 см, вагою до 30 кг) приймається до перевезення лише при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса за додаткову плату, встановлену Перевізником. Вільне місце визначається водієм на посадці, беручи до уваги загальну кількість пасажирів в автобусі, об’єм багажного відділення, інші фактори. Перевізник рекомендує узгоджувати перевезення додаткового багажу завчасно. В період з 15.05 по 15.09 та 15.12 по 15.01 перевезення додаткового багажу обмежене та приймається виключно з письмового дозволу Перевізника.

4.6.1.Перевізник має право відмовити Пасажиру у перевезенні додаткового багажу. Якщо Пасажир приймає рішення відмовитись від поїздки, екіпаж анулює поїздку та ставить відмітку на квитку пасажира. Дані квитки не можливо повернути та отримати компенсацію.

4.6.2.Пасажир при посадці в автобус, вносячи плату за перевезення додаткового багажу або за перевищення його габаритів та ваги, підтверджує, що отримав від перевізника всю необхідну інформацію про розмір плати за багаж та підстави її стягнення.

4.7. Спортивний інвентар приймається до перевезення в багажному відділенні тільки з письмового дозволу Перевізника за договірною ціною.

4.8. Музичні інструменти, що перевищують розміри ручної поклажі, приймаються до перевезення тільки з письмового дозволу Перевізника за договірною ціною. Якщо розміри музичного інструменту дозволяють помістити його в салоні автобуса (гітара і т.д.), то в такому випадку Пасажир зобов’язаний оплатити друге місце поруч із собою. Якщо пасажир приймає рішення здати музичний інструмент в багажне відділення, то пасажир бере на себе відповідальність за збереження і робочий стан інструменту.

4.9. Перевізник не приймає до провезення в багажному відділенні великогабаритний вантаж: будівельні матеріали, автомобільні запчастини, предмети меблів, побутову та електротехніку, включаючи холодильники, пральні і посудомийні машини, електричні та газові плити, телевізори, відео та музичні установки і т.д.

4.10. Перевізник має право відмовити в перевезенні багажу, якщо у екіпажа автобуса є підозри, що вміст сумок може викликати затримку під час проходження процедур в пунктах пропуску.

Зворотній дзвінок