Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Пасажирські автобусні перевезення «PAN-BUS»

Відгуки

Відгуки пасажирів

Ми раді, що Ви скористалися нашими послугами та щиро вдячні вам за довіру.
Діліться враженнями від спільної подорожі з PAN-BUS в цьому розділі.
Ваша думка дуже важлива для нас.

Можете залишити свій відгук
1
2
3
4
5
Надіслати відгук
     
Скасувати

Залиште свій відгук

Тетяна
Їхали невеликою групою з Кракова. Неймовірно задоволені перевізником, водіями та автобусом. Дуже чисто і комфортно. Вайфай був всю дорогу, а не як у інших перевізників, типу є, а по факту немає - сигнал нібито поганий. У Pan Bus інтернет був всюди. Зупинялися кожні 2-3 години на чистих заправках із безкоштовними туалетами, була змога щось перекусити, випити кави, розім'яти ноги. В автобусі була комфортна температура. Якщо порівняти по цінам з іншими перевізниками, то є дешевші звісно ціни. Але ті 200-300 грн реально мають значення. Буду і надалі обирати вас. Дякую.
Оксана
зі своїм перевізником я визначилася. їздила двічі. що сподобалося: є туалет в автобусі, а якщо навіть його нема, то водії зупиняються там, де безкоштовний. є гаряча вода і можна зробити чай, каву. Немає пересадки, прямий рейс, якщо і є, то це рідкість. і саме головне- як вони можуть - це своєчасно на місці призначення, а останій раз - навіть раніше заявленого в квитку. А бонусом є знижки на дитини, на наступну поїздку. не бачу недоліків. нам дуже подобається цим перевізником подорожувати.
Ірина
Їхала 3.03.2023р з Кракова в Житомир, вперше цим перевізником і не пошкодувала про вибір!!! Поїздка пройшла комфортно і швидко, прибули до місця призначення вчасно, Водії дужє доброзичліві, їхать було комфортно, Дужє дякую Вам!!
Оксана
Дякую вашій компанії за чудову роботу всіх вашіх співробітників! Дівчатка-диспечери надали консультації, допомогли вибрати, замовити квиток, нагадували про рейс. Водій уважний, автобус комфортний. Все пройшло чудово! Відправляли маму 22 лютого Київ - аеропорт Краків. Дуже хвилювались через чергу на кордоні, але все добре, на рейс мама встигла. Велика подяка водію!
Катерина Ровенко
Їхала із Вроцлава до Сум 31.02. 2023. Із плюсів чистий салон, працюючий туалет, вайфай. Із мінусів, багато дітей в салоні, які своїм батькам на голови сідають. Чому водій не робить жодний зауважень і не розказує, як треба поводитися в автобусі. Було дуже не комфортно, бо діти заважили всю дорогу. Я вважаю, що краще таких взагалі не брати в автобус, якщо вести себе не уміють.
Алина
Їхала вже не вперше компанією Пан-бус. Всё на високому рівні, водії просто супер, дуже уважні,доброзичливі.завжди мій вибір за компанією Пан-бус.
Дякую вам.
Анастасія
Їхала вперше цим перевізником і не пошкодувала про вибір! Поїздка пройшла комфортно і швидко, прибули до місця призначення ще швидше ніж зазначалось у графіку 😍😍😍. Це мене дуже порадувало, оскільки відстань велика (Київ-Гданськ).
Для кожного пасажира були пледи, як і зазначається на сайті.
Єдине, що туалети працюють не в кожному автобусі і диспетчер, як і водії, наперед не знають який саме автобус буде в певному рейсі, тому це лотерея🤷🏼‍♀️.
Але водії дуже доброзичливі і відносяться до всього з розумінням, тому можуть зупинитись на потребу пасажира, а ще, намагались зупинятись в місцях з безкоштовною вбиральнею.
Тому, щиро рекомендую!
Ірина
Хочу висловити слова подяки , а саме :диспетчеру та водію за вирішення нашої проблеми.15.02.2023 з Варшава - Суми мала їхати моя свекруха, але на автовокзалі Західня її переманили в інший автобус від Павлюкс Транс водій, збрехавши , що автобуса від Панбус не буде! Дякуючи роботі Панбуса, які були з нами на зв'зку кожну хвилину, мою свекруху повернули вже в Люблені на свій рейс! Тож робота по поверненню пассажира пройшла на відмінно! А Павлюкс Транс з брехливим переманюванням пасажирів , отримає від нас негативний відгук.
Олена
Їхали з ПанБус 14-15 лютого з Вроцлава до Києва. Водії уважні та доброзичливі до своїх пасажирів, пояснюють і входять в ситуацію, постійно були зупинки, а найголовніше, що працював туалет в автобусі. Температура в салоні була комфортною, є пледи для пасажирів. Повертатися назад плануємо теж з допомогою цієї компанії.
Павловська Ірина
Я поверталась додому після відпустки через аеропорт Краків, купила квиток через Busfor. За день до виліту мені прислалаи інформацію від перевізника з номером автобуса, телефонами для спілкування. Було дуже приємно, що водії заздалегідь зателефонували про місце стоянки, час прибуття та мою готовність до посадки в бус. Сама поїздка була комфортна, бо температура в салоні регулювалась, сидіння з ременями безпеки, розетки , санслужба пррацювали. Моя вдячність діспетчерам компанії за бізнесінформацію через Viber, особлива подяка водіям автобусу Neoplan 116 BM 50 35 CO, рейс 26.01.23 Краків - Київ( моя частина подорожі) - професіоналізм за кермом, ввічливість та приємне спілкування. Дякую всім причетним до гарного сервісу!
Сторінка 1 з 21:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Зворотній дзвінок