Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Пасажирські автобусні перевезення «PAN-BUS»

Відгуки

Відгуки пасажирів

Ми раді, що Ви скористалися нашими послугами та щиро вдячні вам за довіру.
Діліться враженнями від спільної подорожі з PAN-BUS в цьому розділі.
Ваша думка дуже важлива для нас.

Можете залишити свій відгук
1
2
3
4
5
Надіслати відгук
     
Скасувати

Залиште свій відгук

Наталія
Дуже задоволена подорожжю. Їхала з Гданьська до Пирятин.

Автобус чистий, пледи, розетки, робочий вайфай, туалет працює.

Водії приємні і ввічливі.

Рекомендую ПанБус.
Наталія
Вперше користувалися цим перевізником. Їхали з сином з Кракова до Рівного. В цілому поїздкою задоволені. З вигляду водії різкі, але забаганки пасажирів виконували. Розетки робочі, вай фай на задні сидіння не дотягував. А так доїхали швидко.
Дмитро
Відправляв батьків рейсом Суми Вроцлав, хочу подякувати водіям рейсу 06.06. за компетентність та професіоналізм.

Поїздкою повністю задоволені, дякуємо. На 10.06 назад до Сум також батьки поїдуть з Пан Бус!)
Олена
Їду з Жешува до Києва. Все дуже сподобалося. Ввічливі водії, чистота в салоні і турбота операторів компанії, які завчасно надіслали номери водіїв і навіть фото зупинки. Дякую за приємну подорож.
Олександр
Їхав з Житомира до Познані 15.05.24

З сином.все супер.сидіння зручні дуже.розетки.вай фай.рекомендую.

Інна
Зараз їду ,ще в автобусі.Дуже здивована,як все чисто,охайно,водії ввічливі.Вбиральна працює,теж чисто водичка,плед якщо холодно дають,перший раз їду з комфортом не могла подумати що так є.Дуже задоволена.Дякую водіям.
Микола
Дуже дякую за поїздку з Києва до Лодзі 26.04.2024. Сподобався комфортний автобус MAN LІON"S COACH WU0039R. Велика відстань між сидіннями (при своїх 185 см мої коліна не впирались), працював туалет і хоча я жодного разу не скористався їм, но псіхологічно знав, що у разі потреби зможу скористатись і це поліпшувало мою поїздку. Особлива подяка водію Олексію (тел. ***-***-6875)! Дуже ввічливий і турбується о потребах расажирів!

Бажаю здоровья екіпажу і успіхів компанії!
Тетяна
Рідко пишу відгуки, але не можу змовчати. Якраз сиджу в автобусі, їду додому. Сервіс - найвищий рівень. Є розетки під сидінням, пледики, wi-fi, туалет працює, салон чистий! Водії такі охайні, ввічливі. Ще й запитали, чи все добре. Та все ідеально! Тепер тільки Пан Бус. Щасливої завжди дороги водіям та пасажирам! 😇😇😇
Оксана
Доброго вечора!!! Величезна подяка водіям рейсу 4216 за комфорт, охайність, теплоту і чарівне ставлення до пасажирів. Pan-Bus ви найкращі!!! Буду вас всім рекомендувати.
Лариса
Подорож тільки з ПАН -БУС.

Поїздка з комфортом залишила приємне враження. Чистий салон,кондиціонер і зручні сидіння, працює вайфай і розетки.Зігрівали в дорозі пледи і тепле та ввічливе ставлення водіїв.

Особлива подяка водію Євгену за професіоналізм і людяність. Дуже уважний до пасажирів,веселий та ввічливий,просто красунчик.

З таким екіпажем відстань скоротилась у рази і було приємно подорожувати. Дякую сердечно Вашій компанії за безпечну поїздку з Луцька до Гданська. Прошу відзначити

найкращого водія Євгена.

Рекомендую

ПАН- БУС як найкращого перевізника. Нехай щастить Вам у дорозі !!!
Сторінка 1 з 35:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Зворотній дзвінок