Автобусні квитки Суми - Польща, Суми - Чехія. Надійний перевізник з багаторічним досвідом. Поїздки до Польщі та Чехії. Комфорт та безпека пасажирів!
Додаток на Google PlayДодаток на Apple Store
Яку їжу краще взяти з собою в подорож автобусом

Яку їжу краще взяти з собою в подорож автобусом

Поїздка автобусом – це один із найзручніших способів дістатися пункту призначення. Це актуально при поїздці на відпочинок, просто у справах чи екскурсії. Незалежно від причин поїздки, поїздка вимагає відповідальної підготовки.

Особливо важливо вирішити, що взяти із собою в поїздку автобусом із їжі. Список продуктів залежить, наскільки тривала дорога очікує. Разом із фахівцями D-Travel спробуємо розібратися, що взяти з собою у дорогу, а також деякі рекомендації при складанні дорожнього меню.

Яку їжу краще взяти з собою в подорож автобусом

Загальні рекомендації при складанні меню до автобуса

Якщо ви плануєте вирушати в дорогу, рекомендується підготувати список продуктів за аналогією зі списком речей. Не рекомендується брати із собою газовані напої та солодкі продукти. Оптимально буде взяти із собою чай, чисту воду чи молоко, якщо немає непереносимості лактози. Вся їжа має бути упакована в контейнер, що збереже зовнішній вигляд їжі та дозволить з комфортом поїсти.

Сухарики, чіпси чи солодке печиво не рекомендується брати із собою. Досить зручним рішенням буде порційна їжа – овочі, каші, фрукти, суп швидкого приготування у склянці. Складаючи меню до автобуса, рекомендується керуватися такими правилами:

  • вся їжа повинна бути гарною за смаком у холодному та гарячому вигляді;
  • не повинна мати різкого запаху, який би заважав іншим людям;
  • їжа повинна зберігатись тривалий час без спеціальних умов;
  • має бути поживною, гарантуючи почуття ситості;
  • їжа не повинна бруднити руки та одяг, особливо, якщо їсте з маленькими дітьми;
  • меню має бути зручним у використанні.

Коли складаєте список їжі, не забувайте про дезінфекцію. Рекомендується дезінфікувати не лише руки, а й поверхню біля себе, щоб уникнути негативного впливу бактерій, які могли б спричинити дискомфорт.

Віддавайте перевагу тільки тим продуктам, які вам подобаються, і ваш організм звик до них. Не варто брати дуже багато їжі. Цілком досить кілька видів закусок та страв навіть для дальньої поїздки. Якщо тривалість поїздки не один день, тоді можна використовувати напівфабрикати.

Відразу підготуйте список, що і коли ви плануєте їсти. Візьміть із собою більше чистої води. Коли ви вже виїхали, намагайтеся спочатку з’їдати бутерброди або інші страви з м’ясом, сиром та різними соусами. Їх не можна зберігати протягом 3-4 годин, особливо влітку. Якщо є можливість, зберігайте всі продукти у спеціальній сумці.

Якщо ви вирушаєте автобусом, намагайтеся приготувати саме правильну їжу. Особливо уважно ставтеся до вибору меню, якщо діти. Подбайте про правильне місце зберігання. Раціонально заморозитиметься з собою в дорогу певна кількість їжі. Якщо відчуваєте, що хоч трохи продукти використовувалися, не варто вживати їх у їжу – ви ризикуєте отримати розлад шлунка і дорога перетвориться на справжнє випробування.